Image Alt

Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitemize Nasıl Üye Olabilirsiniz ?

Web sitemize üye olmak basit bir kaç adımdan oluşmaktadır. Web site üyeliğinizi tamamlıyabilmeniz için öncelikle kullanabildiğiniz bir eposta adresinizin olması gerekmektedir. Menünün hemen üst tarafında bulunan ” Giriş yap veya Kayıt ol ” butonuna 1 kez tıklayın, Kayıt ol penceresinde bulunan Kullanıcı adı ve Eposta kutucuklarını gerekli şekilde doldurun. ” Kayıt Ol ” butonuna bastığınız taktirde, eposta adresinize PRS Game Community adresinden bir şifre alacaksınız. Üyeliğinize giriş yapmak içinse Menünün üst kısmında bulunan ” Giriş Yap ” butonuna tıklayın, kullanıcı adınızı ve belirlediğiniz şifreyi gerekli kutucuklara doldurun ve ” Giriş Yap ” düğmesine tıklayın.

Videolu anlatıma git.

Epostama Şifre Bağlantısı Gelmiyor Napabilirim ?

Web site yoğunluğundan veya host yoğunluğundan kaynaklanabilecek bir sorundur. Şİfre 5-10 dakika ara ile eposta adresinize gönderilir. Eğer epostanıza şifre bağlantısı henüz gelmediyse önce ” Spam/İstenmeyen ” posta kutunuzu kontrol edin. Spam klasöründe dahi şifre bağlantınız gönderilmediyse, Destek Talebi Oluşturun.

K.ADI VE ŞİFREMİ DOĞRU GİRMEME RAĞMEN GİRİŞ HATASI ALIYORUM

Öncelikle giriş bilgilerinizi tekrardan kontrol ederek giriş yapmayı deneyin. Eğer sadece şifrenizin yalnış olduğunu söylüyor ise giriş sayfasında bulunan  ” Şifremi Unuttum ” bağlantısına tıklayarak şifrenizi sıfırlayın. Tüm gerekli adımları yapmanıza rağmen giriş hatası alıyor iseniz lütfen biraz bekleyin. Sorun devam ederse lütfen Destek Talebi Oluşturun.

DESTEK TALEBİ NASIL OLUŞTURULUR ?

Destek talebi oluştururken unutmamanız gereken bi durum var, Destek Talebi Oluşturduğunuz taktirde sadece site yapımcısıyla iletişime geçer ve teknik sorunlar konusunda iletişim sağlıyabilirsiniz. Server veya harici durumlarda gereksiz destek talebi oluşturmayınız, harici şikayet ve sorunlarınızı İletişim sayfasından bildirin.

Peki destek talebi nasıl oluşturulur ?
Destek talebi sayfasına gidin ve gerekli kutucukları eksiksiz bir şekilde doldurun. ” Gönder ” butonuna tıklayarak destek talebiniz gönderilir. Destek talepleriniz sadece eposta adresinize gönderilmektedir.

HESAP OLUŞTURMADIĞIM HALDE BU HESAP ZATEN MEVCUT HATASI ALIYORUM

Sitemize üye olurken ” Bu eposta sistemimize zaten kayıtlı. ” hatası alıyor iseniz, farklı bir eposta ile üye olmayı deneyin. Önceden başka bir hesap oluşturmuş olma ihtimalinizi unutmayın. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen Destek Talebi Oluşturun.

SERVERDAN HAKSIZ YERE BAN YEDİM, NE YAPABİLİRİM ?

Serverımızdan ban yediğinizi duyduğumuza üzüldük. Bu durumun bir hata olduğunu düşünüyorsanız ” Neden ban yedim? ” sayfasını ziyaret edin. Gerekli açıklamalar sayfada mevcuttur. Unutmayın ki hatasız kul, hele ki hatasız bir admin olmaz. Yaklaşımınızın ve tutumunuzun değerlendireleceğini tekrardan hatırlatmak isteriz.