PRS Pro Gaming

Anydesk Nasıl İndirilir ?

AnyDesk Nedir ?

AnyDesk gelişmiş, hafif ve rakiplerine göre son derece hızlı uzak masaüstü bağlantı programıdır. Özellikle Teamviewer’a iyi bir rakip olacağını düşündüğüm AnyDesk’i kullanırken bağlandığınız bilgisayardaki görüntünün size parça parça gelmesi gibi sorunlarla karşılaşmassınız.

Bir uzak masaüstü bağlantı programından beklediğimiz bütün özellikler AnyDesk programında fazlasıyla bulunuyor. AnyDesk ile karşıdaki bilgisayardan ekran görüntüsü alabilir, klavye ve fare kilidi ayarlayabiliyoruz.

AnyDesk programı ile:

  • Bilgisayara uzaktan bağlanma
  • Telefondan bilgisayara uzaktan bağlanma

işlemini yapabilirsiniz.

AnyDesk nasıl indirilir?

AnyDesk Linux dağıtımları (Ubuntu dahil) başta olmak üzere günümüzde bilinen bütün platformları destekliyor. 

  • https://anydesk.com/tr adresinden kullandığınız işletim sistemine uygun sürümü ” Ücretsiz İndir ” butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

AnyDesk nasıl kullanılır?

AnyDesk programının kullanımı çok basittir. Teamviewer gibi kurulum bile gerektirmez. Yani indirdiğiniz kurulum dosyasına çift tıkladığınızda direkt olarak programın arabirimi sizi karşılar. Ancak bağlandığınız bilgisayarda yetki sahibi olmak için AnyDesk’in hem sizde, hem de bağlanacağınız bilgisayarda kurulu olması gerekiyor. Son derece kolay bir arabirime sahip olan AnyDesk’te sadece bir alan vardır, o da bağlanacağınız bilgisayarın ID’sini yazmanız gereken alan. 

Karşıdaki kişinin ID’sini yazıp bağlanmaya çalıştıktan sonra karşıdaki kişiye bir onay mesajı gider. Bağlanacağınız kişi “kabul et” butonuna tıklar ve bağlantı başarılı bir şekilde kurulmuş olur. 

Videolu Anlatım ;

Add Comment